top of page
Koláž 01a.jpg

Množstvo nápadov na cestovinové vianočné darčeky, či ozdoby a na druhej strane veľa času, ktorý je potrebný na ich vyhotovenie. To sú úvahy, s ktorými sa u nás začínajú prípravy na „Vianoce trochu inak“.

Na rozdiel od predchádzajúcich ročníkov, kedy dominovali darčeky v podobe vianočných ozdôb a dekorácií, sme sa rozhodli vyrobiť najmä darčeky, ktoré budú prinášať radosť celoročne. Ústrednou témou Vianoc 2021 sa tak stali cestovinové svietniky – originálne svietniky rôznych štýlov, veľkostí, farieb ako napr. svietnik vo vidieckom štýle „Kamparo“ alebo farbistý svietnik „Kolorit“.

Samozrejme, že sme nezostali iba pri výrobe cestovinových svietnikov. V galérii si môžete pozrieť aj skvostné nástenné hodiny „Yin a Yang“, ktoré (ako je už podľa názvu zrejmé) som sa snažila vyrobiť tak, aby sedeli do konceptu „Yin a Yang“ či unikátnu pánsku šperkovnicu „Oro nero“. Ďalšie fotografie týchto darčekov spolu s ich príbehmi nájdete v príslušných častiach našej galérie.

Tretí ročník našich „Vianoc trochu inak“ je teda úspešne za nami. Tešíme sa, že sa nám opäť podarilo, prostredníctvom cestovinových darčekov, obdarovaným vyjadriť svoju vďaku a vyčariť im úsmev na tvári.

bottom of page