top of page

Svietnik „Zlatý pôvab“

Koláž 01a.jpg

„Zlatý pôvab“ patrí medzi veľmi elegantné cestovinové svietniky na dve čajové sviečky. Jeho eleganciu vyzdvihuje zlatá farba a biele perly skombinované so žiariacimi kamienkami.

Svietnik „Zlatý pôvab“ má rozhodne zaujímavú kompozíciu. V popredí svietnika sa vyníma súrodý vzor vytvorený z cestovinových krúžkov, v ktorých sa skvejú biele perly. Žiariace kamienky, umiestnené pomedzi ne, ešte väčšmi zvýrazňujú jeho krásu. Popredie svietnika dotvára cíp z dinosaurov. Poháriky na čajové sviečky, vynímajúce sa na bočných stupienkoch v pozadí svietnika, sú umiestnené tak, aby pri zapálení čajových sviečok rozjagali krásne kvietky z cestovín rozprestierajúce sa pomedzi nimi.

Krásna kvetová výzdoba, dinosaury a hlavne nové cestovinové krúžky, ktoré som jednoducho musela použiť. Vždy sa veľmi teším, ak v obchode uvidím nový tvar cestovín. Ak do dielničky príde niečo nové, jednoducho to treba hneď vyskúšať.

Svietnik „Zlatý pôvab“ bol vyrobený ako dar (Vianoce 2021), ako prejav vďaky a úcty. Však práve o tom sú naše „Vianoce trochu inak“, naše cestovinové Vianoce.

Rozmery

25 x 22 cm

Farba

zlatá

bottom of page