top of page

Cestovinový set „Kvetionopád“

Koláž 01a.jpg

Čarokrásny cestovinový set v medenej farbe so zlatistou patinou, pozostávajúci zo svietnika, nástenných hodín a šperkovnice.

Svietnik „Kvetinopád“, krásny dar k prvým cestovinovým Vianociam, bol prvým výrobkom setu. Jeho zaujímavé pomenovanie dostal kvôli tomu, že svietnik tvoria kaskády, po ktorých sa lejú kvety ako pri vodopáde. Bohaté kvety sú dozdobené trblietavými kamienkami, ktoré ešte viac rozžiarujú jeho nádhernú medenú farbu so zlatistou patinou.

Ku svietniku som približne po roku vyrobila skvostné nástenné hodiny v podobe kvetu. V ich strede vyniká krásny ciferník so strieborným ornamentom. Perličky a trblietavé kamienky, rozmiestnené po jeho vnútornom obvode, zvýrazňujú cestoviny zobrazujúce hodiny a minúty.

Pôvabná cestovinová šperkovnica je zatiaľ posledným vyrobeným výrobkom tohto setu. Šperkovnica má vo vrchnej časti krásne zdobené veko s kvetmi, ktoré sa ako inak, rozlievajú po jej bokoch. Vo veku sa nachádza zrkadielko a vo vnútri tri priečinky s futierkom. V spodnej časti šperkovnice sa nachádza zásuvka.

Set „Kvetinopád“ bol vyrobený pre moju maminu. Myslím si, že každá mamina si zaslúži od nás len to najlepšie, preto pomenovanie „Kvetinopád“ pokrýva doposiaľ najväčší cestovinový set.

Farba

medeno-zlatá

bottom of page