top of page

Nočné svietielko „Žabka Makarónka“

Lampa Sen 01c.jpg

Roztomilá detská dekorácia a nočné svetielko v jednom.

Hlavnou aktérkou tohto príbehu je „Žabka Makarónka“. Vo vedľajších úlohách môžete vidieť naše známe tváre z cestovinového šoubiznisu - „Babôčku cestovinovú menšiu“ či „Lienku veľkú cestovinobodkatú“. Ako komparz vystupuje cestovinový pavúčik, ktorého úlohou je po celú dobu posedávať len tak na kameni.

Naša hlavná aktérka je obdarovaná neobyčajnými schopnosťami. Najvýznamnejšou z nich je práve schopnosť do veľkej miery odolávať zvedavým detským ručičkám. Určite však oceníte aj ďalšie jej superschopnosti ako schopnosť vidieť v tme, stále sa usmievať či dlhé hodiny počúvať trebárs aj rovnaké príbehy dookola. Vďaka jej svietiacim šatočkám sa v tme nikdy nestratí, nepriateľa ľahko odbije svojim úsmevom a kývaním hlavy zaznamená každú informáciu. Napriek superschopnostiam, „Žabka Makarónka“ nie je nesmrteľná, rovnako ako jej priatelia, ktorí sa s ňou vydávajú na cestu za dobrodružstvom.

Aj táto žabka dostala svoju druhú šancu . Žabka po cestovinovej úprave prešla ručným maľovaním a následným zalakovaním, aby každú jej časť bolo možné pretrieť od prachu. Cestoviny na ozdobenie žabky som zvolila tak, aby v čo najväčšej miere odolali aj zvedavým detským ručičkám.

Rozmery

Podstava: 22 x 19 cm
Žabka - výška: 37 cm

Farba

bottom of page