top of page

Lampa „Svetlo nádeje“

Lampa Sen 01c.jpg

„Svetlo nádeje", krásne meno pre krásnu lampu z cestovín, ktorá mala a má poslúžiť krásnemu účelu.

Každá vec dokáže mať svoje čaro, ak sa na veci naučíme správne pozerať. A táto lampa je toho príkladom. Za krásnou maskou sa totiž skrýva lampa s nejakými tými rôčkami za sebou, s takmer jasným osudom pred sebou. Ale nič nemusí dopadnúť tak, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať :-).

Staršia stolová lampa, plastový kochlík z kvetinky z výpredaja, cestoviny a správny pohľad na vec. To sú veci, vďaka ktorým dostala táto lampa svoju novú podobizeň - rozkvitnutých kvetov v dekoračnom kochlíku.

Kochlík je v béžovo-šedastej farbe a očarí najmä pri bližšom pohľade. Ak sa pozorne zapozeráte, uvidíte ríšu zvierat. Stolovú lampu vyzdvihujú najmä nádherné rozkvitnuté ručne maľované kvety. Tie sú vyrobené iba z cestovín, až na najväčší kvietok, ktorý je vyrobený z pôvodnej lampy - sklenené tienidlo, ktoré je zvrchu dekorované cestovinami.

Lampa bola vyrobená za určitým účelom pomoci, ktorý sa mi žiaľ nepodarilo zrealizovať. Napriek prvotnému „neúspechu“, „Svetlo nádeje“ našlo svoje posolstvo a stalo sa nielen symbolom úžasného Projektu „Na prvý pohľad“, ale veríme že aj nádherným darom pre osobu, ktorá prináša dennodenne svetlo a nádej mnohým ľuďom.

Rozmery

výška cca 45 cm
šírka cca 30 cm
váha cez 3 kg

Farba

bottom of page