top of page
Srdiečko Z lásky 02b.jpg

DEKORATÍVNE VÝROBKY 
Z CESTOVÍN

ORIGINÁLNE A NEVŠEDNÉ VÝROBKY Z CESTOVÍN

ikona s kreslenými cestovinami fafalle, penne a makarónmi v ružovej farbe

netradičné výrobky
z cestovín

Ikona s nápisom „Original“ v ružovej farbe

originálne, odlišné, unikátne výrobky 

Ikona s kreslenými pracovnými rukavicami v ružovej farbe

ručne vyrábané výrobky 

Ikona s kreslenými rukami zachytávajúcimi padajúci list zo stromu v ružovej farbe

vyrábané s ohľadom na životné prostredie

Ikona v ružovej farbe s kreslenými držiacimi sa rukami vytvárajúcimi tvar srdca

vyrábané s radosťou a pre radosť

Ak obľubujete veci, ktoré sú originálne a nevšedné, určite si u nás prídete na svoje. Iba u nás môžete obdivovať krásne výrobky z cestovín od výmyslu sveta.

 

Výrobky sú vyrábané ručne a individuálne, sú výsledkom tvorivej duševnej činnosti. Ich výroba je časovo veľmi náročná. Cestoviny predstavujú gro každého výrobku. Pri výrobe sa však využívajú aj podkladové materiály (ako napr. drevo, papier), aby boli výrobky odolnejšie a mohli vám dlhšie robiť radosť.. Rovnako využívame aj „súčiastky“, ktoré nie je možné vyrobiť v našej dielničke (ako napr. poháriky na sviečky, strojčeky do hodín).

 

K procesu výroby výrobkov patrí aj vo väčšine prípadov i ručná výroba ich obalov. Prostredníctvom „obalov na mieru“ chceme vyzdvihnúť ich celkovú originalitu a súčasne eliminovať náš vplyv na životné prostredie.

 

Keďže našim priaznivcom ponúkame predovšetkým originalitu, odlišnosť, unikátnosť každého vyrobeného výrobku, držíme sa zásady nevyrábať rovnaké výrobky (t. j. kópie našich výrobkov). Garantujeme vám, že s rovnakými resp. podobnými výrobkami sa môžete u nás stretnúť len v rámci výrobkov z limitovanej edície. 

NENAŠLI STE „TEN SPRÁVNY“ VÝROBOK?

Vyrábame výrobky aj na objednávku.

NAPÍŠTE NÁM

Napíšete nám svoju predstavu o výrobku, ktorý si prajete vyhotoviť (ak nemáte konkrétnu predstavu, radi Vám poradíme s výberom na základe Vami poskytnutých informácií typu: k akej príležitosti má byť výrobok vyrábaný, pre koho je určený, obľúbená farba, záujmy a pod.).

DOHODNUTIE DETAILOV

Kreslená ikona podania rúk pri dohode v ružovej farbe

Po skonkretizovaní Vašej predstavy určíme odhadovanú cenu (cena výrobkov sa stanovuje individuálne v závislosti od použitého materiálu, náročnosti prevedenia a času potrebného na zhotovenie výrobku), odhadovaný termín vyhotovenia výrobku a prípadnú zálohu (v prípade prijatia zálohy Vám samozrejme vystavíme doklad).

VÝROBA

Po Vašom odsúhlasení prechádzame k výrobe.

Výroba na objednávku

NAPÍŠTE NÁM

* Povinné pole

Ďakujeme, správa bola úspešne odoslaná.

bottom of page